Najbliższe imprezy

Folder Expo
Zapraszamy do zapoznania się z naszym folderem, z którego dowiecie się Państwo wszystkiego co najważniejsze o Expo Silesia, nowym obiekcie targowym w aglomeracji śląskiej.
Kolporter EXPO - Targi, Wystawy, Konferencje
Współpraca
Strony internetowe instytucji współpracujących z Expo Silesia.

Aktualności
Czekamy na Was! 
(2020-05-11) wróć do strony głównej


Wszystkim nam przyszło zmierzyć się z wyjątkową sytuacją i nowymi wyzwaniami. Branża targowa ma przed sobą wiele zmian, ale nadal kluczową wartością targów będzie możliwość nawiązania nowych kontaktów, podtrzymanie dotychczasowych relacji oraz prezentacja nowoczesnych rozwiązań i usług. Prawie dwa miesiące temu podjęliśmy decyzję o przeniesieniu imprez targowych z założeniem, że targi zaplanowane w nowych terminach będą jeszcze lepsze i owocne dla wszystkich uczestników. Po konsultacji ze specjalistami z branży, partnerami oraz wystawcami wprowadzone zostały nowe terminy wydarzeń, które nie mogły odbyć się wiosną. Nowe kalendarium pełne ciekawych i wartościowych wydarzeń i spotkań jest już gotowe - sprawdź!

Pamiętajmy, że spotkania biznesowe podczas targów branżowych będą krokiem milowym w odbudowie i ożywieniu gospodarki i my – Zespół Expo Silesia – zrobimy wszystko, żeby być gotowi na nadchodzący sezon targowy. Czekamy na Was!