Najbliższe imprezy

Folder Expo
Zapraszamy do zapoznania się z naszym folderem, z którego dowiecie się Państwo wszystkiego co najważniejsze o Expo Silesia, nowym obiekcie targowym w aglomeracji śląskiej.
Kolporter EXPO - Targi, Wystawy, Konferencje
Współpraca
Strony internetowe instytucji współpracujących z Expo Silesia.

Aktualności
Nowe terminy targów 
(2020-03-09) wróć do strony głównej


W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną spowodowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz obecnymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczącymi organizowania imprez uprzejmie informujemy, iż po konsultacji z branżą oraz wystawcami wprowadzony zostaną nowe terminy wydarzeń organizowanych w Expo Silesia.

Międzynarodowe Targi Łowieckie EXPOHunting, Targi Strzelectwa, Militariów i Survivalu EXPOShooting, Targi Gospodarki Leśnej EXPOForest zostają przeniesione na 18-20 września 2020 r.

Nowoczesny Dom i Ogród SIBEX, Targi Grzewcze i Instalacyjne EKO-INSTALexpo oraz Targi Produktów Ekologicznych, Zdrowej Żywności i Turystyki EKO-TOUR zostają przeniesione na 12-14 września 2020r.

Targi Transportu Publicznego SilesiaKOMUNIKACJA i Targi Transportu i Spedycji
TRANSPORTEX zostają przeniesione na 9-10 września 2020r.

Trudna decyzja o przeniesieniu terminów imprez targowych została podjęta w trosce o zdrowie gości targów. Dołożymy wszelkich starań aby targi zaplanowane w nowych terminach były udane dla wszystkich uczestników imprezy.

Liczymy, że decyzja o zmianie terminów targów spotka się z Państwa zrozumieniem.