ExpoWELDING

Międzynarodowe Targi Spawalnicze

13 - 15 października 2020

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targów
 
Dziękujemy za udział w 7. edycji Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING 2020, które odbyły się w dniach 13-15 października 2020r. Wydarzenie organizowane zostało pod Patronatem oraz przy współpracy z Siecią Badawczą ŁUKASIEWICZ - Instytutem Spawalnictwa.
 

ExpoWELDING to najważniejsze targi spawalnicze w Polsce i jedno z najbardziej uznanych wydarzeń branżowych w Europie. Tradycyjnie od blisko dwunastu lat w sosnowieckim Expo Silesia specjaliści spawalnictwa mają okazję zapoznać się z najnowszą ofertą urządzeń i sprzętu niezbędnych przy wykonywaniu procesów spawalniczych dla potrzeb przemysłu. Równolegle z Targami ExpoWELDING 2020 odbyła się:
Z przyjemnością informujemy, że w dniach 13-15 października 2020 roku Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – Instytut Spawalnictwa zorganizował 62. Międzynarodową Konferencję Spawalniczą pt. „Nowoczesne spawalnictwo – nowoczesna przyszłość”. Wydarzenie miało status Międzynarodowego Kongresu MIS w Polsce.


Gościem honorowym Kongresu był Prezydent Europejskiej Federacji Spawalniczej oraz Dyrektor Generalny Międzynarodowego Instytutu Spawalnictwa  - Dr Luca Costa.

Podobnie jak w latach ubiegłych, Konferencja odbyła się w Sosnowcu, podczas siódmej już edycji Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING – największych targów spawalniczych w Europie Środkowo-Wschodniej. Spotkanie miało charakter międzynarodowy, wzięli nim udział najlepsi polscy i zagraniczni specjaliści, gwarantujący wysoki poziom merytoryczny spotkania.


PROGRAM KONFERENCJI