ExpoOPAKOWANIA

Forum Technologii Pakowania i Ważenia

Jesień 2021

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targów
Zmiana terminu Forum Technologii Pakowania i Ważenia ExpoOPAKOWANIA & WAGexpo na listopad 2021r.

 
Szanowni Państwo,

W ciągu ostatniego tygodnia doszło do znaczącego wzrostu zakażeń związanych z epidemią COVID-19 i pogorszenia ogólnej sytuacji epidemicznej w Polsce. Cały kraj znalazł się w tzw. „strefie czerwonej”. W trosce o wysoką jakość wydarzenia oraz po odbytych konsultacjach z Wystawcami, Partnerami  i Uczestnikami zdecydowaliśmy o zmianie terminu Forum Technologii Pakowania i Ważenia ExpoOPAKOWANIA & WAGexpo na listopad 2021 roku. Zmianie ulega także termin wydarzeń towarzyszących Forum.

Naszym celem jest organizacja spotkań branżowych na jak najwyższym poziomie, tak aby przynosiły one korzyści zarówno Wystawcom jak i odwiedzającym. Mamy nadzieję, że sytuacja epidemiologiczna w Polsce jak i sytuacja biznesowa naszych Partnerów poprawi się i pozwoli na przygotowanie targów oraz wydarzeń towarzyszących z pełnym zaangażowaniem. Dołożymy wszelkich starań, aby targi w nowym terminie zostały zorganizowane profesjonalnie i spełniły oczekiwania wszystkich uczestników.

Dalsze informacje na temat wydarzenia będziemy Państwu przekazywać na bieżąco.

 

 

 

 

 

  W 2019 BYLI Z NAMI: 
Forum jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na nowoczesne urządzenia w wielu gałęziach przemysłu. Coraz częściej klienci poszukują niestandardowych rozwiązań zaprojektowanych pod konkretne procesy wykorzystywane w przedsiębiorstwie.

    Forum to wystawa firm, które chcą pokazać jak poradziły sobie z tą trudna sytuacją i mimo wszystko rozwijają się i pracują nad nowymi rozwiązaniami połączona z wielopanelową konferencją na której poruszymy tematy m.in: opakowań w GOZ; plastik tax, materiałów i etykiet biodegradowalnych; strategia plastikowa -nowe wyzwania; biotworzywa; aktywne inteligentne opakowania; projektowanie przydatne do recyklingu; nowoczesne metod pomiarów i ważenia i inne..
    Celem ExpoOPAKOWANIA oraz WAGexpo jest zapewnienie Uczestnikom dostępu do nowości branżowych, możliwości spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami, oraz umożliwienie pozyskania nowych zamówień. 

PODSUMOWANIE EDYCJI 2019

 

Wystawcy zaprezentują między innymi opakowania  i etykiety, metody zabezpieczania produktów do transportu, technologie produkcji opakowań oraz usługi recyklingu; wagi do pomiarów dynamicznych, nowoczesne technologie produkcji opakowań i ważenia i wiele innych. Przyjrzymy się też maszynom i urządzeniom ułatwiającym pracę na liniach produkcyjnych, czyli kolejnej odsłonie automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych, a to wszystko by minimalizować koszty i optymalizować zyski. Zakres branżowy wydarzenia uzupełniają urządzenia i systemy dozujące, a także oprogramowanie, legalizacja oraz serwis i naprawa wag. 
 
Wspólnie odbudujmy biznesy i branżę!


 
Wszystkim nam przyszło zmierzyć się z wyjątkową sytuacją i nowymi wyzwaniami. Branża targowa ma przed sobą wiele zmian, ale nadal kluczową wartością targów będzie możliwość nawiązania nowych kontaktów, podtrzymanie dotychczasowych relacji oraz prezentacja nowoczesnych rozwiązań i usług. Pamiętajmy, że spotkania biznesowe podczas targów branżowych będą krokiem milowym w odbudowie
i ożywieniu gospodarki i my – Zespół Expo Silesia – zrobimy wszystko, żeby być gotowi na nadchodzący sezon targowy.
Czekamy na Was!