ExpoBONDING

Targi Technologii Klejenia

Jesień 2021

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targówZapraszamy do udziału w kolejnej edycji kursów z zakresu klejenia według wytycznych Europejskiej Federacji Spawalniczej. Kursy klejenia odbywają się w Instytucie Spawalnictwa na trzech poziomach specjalizacji. Szersze informacje o kursach dostępne na stronie www.is.gliwice.pl

 

 

 

Kurs Europejskiego Technika Klejenia EAB skierowany jest do osób zatrudnionych w przedsiębiorstwach, które przygotowują i stosują kleje oraz wykonują złącza klejowe zgodnie z instrukcjami pracy. Czas trwania kursu: 40 godzin wykładów i ćwiczeń.

Kurs Europejskiego Specjalisty Klejenia EAS skierowany jest do producentów klejów, technologów i mistrzów stosujących technikę klejenia w przemyśle oraz osób pełniących funkcje nadzoru. Czas trwania kursu: 120 godzin wykładów i ćwiczeń.

 

Kurs Europejskiego Inżyniera Klejenia EAE jest skierowany do inżynierów i naukowców wszystkich dyscyplin, którzy już stosują procesy klejenia lub chcą je stosować i rozwijać w przyszłości. Kurs i egzamin będzie prowadzony w języku polskim w Instytucie Spawalnictwa w Gliwicach oraz w Fraunhofer Institute for Manufacturing Technology and Advanced Materials IFAM w Bremen, w Niemczech. Całkowity czas trwania kursu łącznie z egzaminem wynosi 332 godziny i jest podzielony na 8 tygodniowych modułów tematycznych.